0 beğenilme 0 beğenilmeme
627 kez görüntülendi
Merhaba,

Örneğin ben hisse "pivot analizi" ndeki destek1 e geldiğinde alarm versin ama bu seviye pivot analizindeki seviye değiştikçe kendini güncellesin ben bir kere kurayım  iş bitsin, hergün hergün yeniden alarm tanımlamayayım istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim.
Uygulama Alarmları kategorisinde (28 puan) tarafından | 627 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba, degistikce kendini guncelleyebilecek sekilde ancak algo icerisinden yapabilirsiniz.

Pivot indikatorunu algo'nuza eklemek icin sol arac kutusundan search'e pivot yazip, cikan pivot indikatorune cift tiklamaniz yeterli.

Ekledikten sonra pivot degerlerine

var support1 = pivot.Support1Value;

seklinde erisebilirsiniz.

Alarm verdirmek icin strateji sablonlarindan (IQAlgo->yeni strateji olustur) FiyatAlarmKapanis sablonunu secerek ornek alarm sablonunu gorebilirsiniz. Bu sablona istediginiz pivot'lari yerlestirip otomatik alarm verdirebilirsiniz.

Tek husus IQ'nuzu kapatiyorsaniz, tekrar actiginizda stratejiyi tekrar calistirmaniz gerekecektir. Makinenizi acik birakiyorsaniz baska yapmaniz gereken bir sey yoktur. Strateji calistigi surece Alarm pivotlar guncellendikce kendini guncelleyecektir.

(8,035 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,570 soru
7,571 cevap
4,423 yorum
9,834 kullanıcı