0 beğenilme 0 beğenilmeme
397 kez görüntülendi
Merhabalar, Sisteminizi 1 aydır inceliyorum. Kendime göre stratejiler geliştirdim. Ama bunları kendi çalıştığım aracı kurumda kulanma yolunu bulamadım. FXPro firması ile çalışıyorum ( sevebibe DAX ve NASDAQ endekslerinde spread oranları çok düşük ) 5 dakikalık grafikte Pmax indikatörü yardımı ile Martinalge yaparak işlem alıyorum. Spread oranı çok az olduğu için 5dk hatta 1 dakikalık grafikler de bile çok iyi sonuçlar alabiliyorum. Bunu MatriksİQ aracılığı ile yapma şansım varmı?

Daha önce Metatrader5 de denedim ama orda PMAX yok. Sanırım sizdede de yabancı aracı kuruluşların bağlantısı yok.

Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Algoritmik Trading kategorisinde (86 puan) tarafından | 397 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Maalesef bu konu konu hakkında yardımcı olamıyoruz.

İyi çalışmalar.
(11,059 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Selam.

Ben kripto trade etmiyorum. Viop trade ediyorum . Forexi bilmiyorum ama Matrix IQ ile Binance gibi yabancı borsalarda kripto alım satımı yapılabiliyor.

Matrix IQ nun   FFP özelliği , sınırsız bir dünya. Eğer excel geçmişiniz de varsa FFP'de istediğiniz her türlü stratejiyi oluşturmak mümkün.   Burada Martingale yöntemini uygulamak da mümkün.

Pmax indikatörünün üstüne çıktığında ve  altına indiğinde  tetiklenecek  emirlerle ve bu emirleri Zincirle bağlayarak martingale trade yapmak mümkündür.
(184 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,850 soru
7,835 cevap
4,505 yorum
12,622 kullanıcı