1 beğenilme 0 beğenilmeme
232 kez görüntülendi

Selamlar, HottLott indikatörünü algoritma sihirbazında hazırladığım bir strateji üzerinden sistemime entegre etmeye çalışıyorum. oninit içerisinde indikatör değerlerinin ayarlandığı kısımda, en sonda bir adet 5 rakamı var. Period değil, OTT Katsayısı değil, BarSayısı değil; kendisi ne işe yarar acaba? Yanlış bir kodlama yapmayayım. Çünkü backtestlerimi primeda yapıp, stratejiyi IQ'da çalıştırıyorum. Teşekkürler..

bir cevap ile ilgili: Hott - Lott indikatörü
Indikator Builder kategorisinde (191 puan) tarafından | 232 kez görüntülendi
0 0
Aynı strateji bile olsa Prime de optimize edip IQ içinde çalıştırılınca farklılıklar olmuyor mu al sat'ar için ?
0 0
Genel olarak bir sıkıntı olmamakla birlikte çok az kaymalar olabiliyor. Bazen işlem sayısı aynı olup alış - satış yerleri kayıyor; bazen 20-30 işlemde 1-2 işlem fazla/az işlem yapıyor. Bunlar artı yönde de eksi yönde de olabiliyor. Fakat dikkate değer bir farka denk gelmedim ben henüz. Gözardı edilebilir.

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhabalar,

5 rakamı kullanıcı indikatörü oluştururken indikatör yapısı gereği kullanılan bir parametredir.

Herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Kodlama da yanlış değildir.

İyi çalışmalar.
(4,539 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,800 soru
6,811 cevap
4,107 yorum
5,348 kullanıcı