MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
57 kez görüntülendi
Merhabalar,

 

Macbooklar da windows bildiğiniz ya bootcamp ile yada Parallels uygulaması ile kullanılabiliyor. Videolardan gördüğüm kadarı ile Parallels uygulamasının kullanımı daha pratik. Acaba Parallels ile Windows üzerinden Matriks IQ ve/veya Prime programlarının sağlıklı bir şekilde kullanılıp kullanılmadığı konusunda bir bilginiz var mı ?

 

Kurmayı düşündüğüm bilgisayar M1 işlemcili Macbook Pro

 

Teşekkürler.

 

Sağlıklı günler

 

Özcan
Veri Tamamlama kategorisinde (27 puan) tarafından | 57 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Paralel kullanım ile Matriks uygulamaları kullanmayı biz genel olarak tavsiye etmiyoruz. Daha önce kullanan kullanıcılarımızda performans olarak sıkıntılı dönüşler almaktayız. Biz de testlerimiz de aynı durumu gözlemledik. Bootcamp uygulaması ile kullanım sağlayabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda 0212 354 54 54-3 tuşlayarak yardım alabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
(580 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ben m1 proda kullanıyorum. Sıkıntı olarak şunu gördüm. Bazen kaydettiğim veriler mesala enstrüman listesi, sistem tester dosyaları gibi şeylerde kayıt etmeyebiliyor. Onun dışında uygulamayı kullanıyorum.
(28 puan) tarafından
0 0
M1 işlemcili Macbook pro programı nasıl kurdunuz Paralel ile mi ? Bootcamp M1 chipte çalışmıyor diye biliyorum.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,998 soru
2,891 cevap
2,253 yorum
2,173 kullanıcı