MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
123 kez görüntülendi
Backtest yapmak için geriye dönük verilen satışa sunulacağını söyledi ilgili arkadaşımız Matriks'i aradığımda.

1) Bu hangi semboller için olacak? Kripto verileri olacak mı?

2) Ne zaman satışa sunulacak?

3) 1m mumlar olacak mı? 5m ye kadar olacağını söyledi.
Algoritmik Trading kategorisinde (213 puan) tarafından | 123 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, kesin bir tarih veremiyoruz ama bu konuda calismalarimiz devam etmekte. Kripto verileri ve 1dk, 5dk barlar da dahil olacaktir.
(5,610 puan) tarafından
0 0
Teşekkür ederim. Kripto verileri derken tüm şu anda mevcut olan sembolleri kapsıyor mu? Yani MatriksIQ veya Prime'da ekli olan Bitmex ve Binance sembolleri.
Yoksa bazıları olacak bazıları olamayacak mı
0 0
Kıvanç Bey Borfin eğitiminde geçmiş veriler konusunda 2 görüş olduğunu, Bazılarının duruma iyi uyum sağlamak için kısa bir geçmiş aralık belirlediğini fakat mesela Robert Pardo’nun 10 yıllık veriyle Walk Forward analiz yaptığını anlatmıştı. O yüzden bu konudaki gelişmeleri merakla bekliyoruz İq kullanıcıları olarak.
0 0
Merhaba, bildiriminiz icin tesekkur ederiz, calismalarimizda gelen bildirimler sayisal ve icerik olarak onem arz ediyor. Geriye donuk data arz edilmeye baslanirsa bu butun mevcut sembolleri kapsayacaktir. Yalniz orn. bist icin ayri, binance icin ayri bir calisma yapilacaktir.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,775 soru
2,658 cevap
2,148 yorum
1,950 kullanıcı