0 beğenilme 0 beğenilmeme
476 kez görüntülendi
Merhaba, grafik üzerine eklediğimiz indikatörlerin değerlerinin (tradingview programındaki gibi) değiştirildiği anda uygula butonu kullanmadan grafik ekranında aktif olarak değiştirilebilir mi?
Grafik kategorisinde (400 puan) tarafından | 476 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

Hayır. Değişiklik yapmak üzere açtığınızda ve değiştirip uygula dediğinizde pencere kapanmaz.

Tekrar tekrar değiştirip inceleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar
(13,050 puan) tarafından
0 0
merhaba cevabınız için teşekkürederim. İndikatör ayarlarını tradingview'deki gibi değiştirmemizi sağlayacak ve grafiği kaydırmamızı sağlayacak değişiklik yapabilirmisiniz.

teşekkürler iyi çalışmalar.
0 1

Merhaba,

Grafik datasını tutup sağa sola çekme seçeneği vardır.

Resme bakınız.

Diğer özelliğin ekleneceğini sanmıyoruz. 

İyi çalışmalar.

 

1 0
Merhabalar. Sanırım sorulmak istenen grafik üzerinde bir indikatör eklendiğinde ve değerler değiştirildiğinde uygula ya basınca grafik kendiliğinden son bara geçiyor. Benimde yaşadığım problem. Oysaki ben geçmiş tarihli bir yerde indikatörü inceliyorum ve oradaki değişimi görmek istiyorum. Her seferinde o tarihe gitmek uğraştırıcı. Tradingview de bu problem olmuyor.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,972 soru
7,951 cevap
4,536 yorum
13,127 kullanıcı