MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
83 kez görüntülendi
Merhaba, grafik üzerine eklediğimiz indikatörlerin değerlerinin (tradingview programındaki gibi) değiştirildiği anda uygula butonu kullanmadan grafik ekranında aktif olarak değiştirilebilir mi?
Grafik kategorisinde (358 puan) tarafından | 83 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

Hayır. Değişiklik yapmak üzere açtığınızda ve değiştirip uygula dediğinizde pencere kapanmaz.

Tekrar tekrar değiştirip inceleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar
(5,323 puan) tarafından
0 0
merhaba cevabınız için teşekkürederim. İndikatör ayarlarını tradingview'deki gibi değiştirmemizi sağlayacak ve grafiği kaydırmamızı sağlayacak değişiklik yapabilirmisiniz.

teşekkürler iyi çalışmalar.
0 1

Merhaba,

Grafik datasını tutup sağa sola çekme seçeneği vardır.

Resme bakınız.

Diğer özelliğin ekleneceğini sanmıyoruz. 

İyi çalışmalar.

 

1 0
Merhabalar. Sanırım sorulmak istenen grafik üzerinde bir indikatör eklendiğinde ve değerler değiştirildiğinde uygula ya basınca grafik kendiliğinden son bara geçiyor. Benimde yaşadığım problem. Oysaki ben geçmiş tarihli bir yerde indikatörü inceliyorum ve oradaki değişimi görmek istiyorum. Her seferinde o tarihe gitmek uğraştırıcı. Tradingview de bu problem olmuyor.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,756 soru
2,640 cevap
2,142 yorum
1,933 kullanıcı