MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
107 kez görüntülendi
1- Grafik üzerinde düşen yada yükselen bir trend çizgisi oluşturup grafiği kaydediyorum. Kayıtlı grafiği açtığımda herhangi bir sorun olmuyor ancak periyot değiştirdiğimde trend çizgisi olması gerektiği yerde olmuyor.

2- Yeni yada kayıtlı bir grafiği açtığımda son fiyat ile son bar arasındaki yeşil yatay çizgi açılmıyor. Bu çizgiyi görebilmek için herhangi bir periyodu seçip grafiğin yenilenmesini sağlamam gerekiyor. Her zaman görünür olmasını istiyorum. (Yeşil renginin de değiştirilebilir olması güzel olabilir.)

3- Grafikte örneğin fibonacci seviyeleri için "sağa uzat" ve "sola uzat" seçeneklerini kullanıp grafiği kaydet dedikten sonra kayıtlı grafiği her açtığımda yeniden sağa ve sola uzat demek zorunda kalıyorum. Sağa sola uzatma özelliğini kaydetmiyor.

 

            UFAK TEFEK SORUNLAR OLSA DA MUHTEŞEM BİR PROGRAM YAPMIŞSINIZ TEBRİK EDERİM. SORUN BULDUKÇA DESTEK PLATFORMUNA YAZIYORUM VE ÇOK GÜZEL GERİ DÖNÜŞLER YAPIYORSUNUZ EMİNİM YİNE AYNISI OLACAKTIR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR
Grafik kategorisinde (335 puan) tarafından | 107 kez görüntülendi

1 cevap

3 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba Emrah bey,

Öncelikle pozitif görüşleriniz ve nazik yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

İnşallah el birliği ile, sürekli geliştirmeye devam edeceğiz.

1. Alt periyoddan üst periyoda geçerken trend doğru yerde kalır. Üst periyoddan alt periyoda geçerken ise kalamaz / kalamayabilir. Çünkü üst periyod, alt periyod bilgisini içermez. Buna göre bir daha gözlemleyiniz lütfen. Gerekirse birlikte bakarız.

2. Ben de öyle gözlemledim şimdi. İnceleyeceğiz.

3. Bu sorun bende oluşmadı. Tekrar deneyeceğiz. E posta ile konuyu ve iletişim bilgilerinizi yazarsanız, beraber bakmak isteriz.

İyi çalışmalar.
(5,005 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
0 0
1- Haklısınız dediğiniz gibiymiş bunu öğrendiğim iyi oldu.

2- Teşekkürler

3- Aslında 2.bahsettiğim sorunu aşmak için yani son fiyatı gösteren çizgiyi görebilmek için periyodu yenileyince sağa sola uzat kayboluyor. Eksik yazmışım kusura bakmayın.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,022 soru
3,974 cevap
2,803 yorum
2,967 kullanıcı