MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
107 kez görüntülendi
Merhaba.

Fiyat penceresinde yer alan indikatörün son 15 günlük bar bazında aldığı değerlere ihtiyacım var. Bunu tarihli olarak ya da sıralı olarak excel e kayıt etme gibi bir şansımız varmıdır?

Teşekkürler

Cancur75
Grafik kategorisinde (12 puan) tarafından | 107 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba. Bunun için şöyle bir yöntem mümkündür. Size daha pratik geleceğini düşünüyoruz. Grafik üzerine istediğiniz indikatörleri atınız. Sonra sağ klik menüleri ile excel'e aktar yapınız. Dosyadan Aç seçimi ile devam ediniz. Tüm data excel'e aktarılacaktır. İstediğiniz aralığı oradan alabilirsiniz. Formüllü fiyat penceresinde ise referans fonksiyonu ile yapabilirsiniz. Orada da biraz uğraşmanız gerekecektir. Örnek olarak hazır formüllü fiyat pencerelerini inceleyiniz. Sorularınız olur ise buradayız. İyi çalışmalar dileriz.
(5,005 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,022 soru
3,974 cevap
2,803 yorum
2,967 kullanıcı