MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
83 kez görüntülendi

Merhaba,

Kendi tanımladığımız indikatörler ile grafik ekranında isediğimiz noktalara BOX çizmek mümkün mü? Ve tabi renk vs. özelliklerini güncellemek değiştirmek.

Aslında aradığım tool TradingView de "Alış Pozisyonu" " Satış Pozisyonu" olarak adlandırılan tool. Bunun bir benzerini Kendi indikatörüme koymak istiyorum.

Teşekkür ederim.

 

Algoritmik Trading kategorisinde (76 puan) tarafından | 83 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, bahsettiginiz box'un aynisi olmasa da, cizgilerle ve uzerine text basarak benzer bir yapi indicator builder kullanilarak olusturabilir, ancak kodlama acisindan bu baya zorlayacaktir.

IQ grafik penceresinde, solda bulunan ikonlar icerisinde, Ölçüm isimli ikon altinda Mesafe olcer bulunmakta ve TV'dekinin aynisi olmasada yardimci olabilecek sekilde bunu kullanabilirsiniz. Talebinize istinaden ek bir gelistirme yaparak sizin istediginiz formata donusturmek icin is aciyorum, en yakin zamanda cozume kavusturulmaya calisilacaktir.
(5,560 puan) tarafından
1 0
İlginiz ve olumlu dönüşünüz için teşekürler

Sağlıklı günler dilerim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,351 soru
2,225 cevap
1,936 yorum
1,609 kullanıcı