MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
215 kez görüntülendi

Merhaba;

Kripto para grafiklerinde binanceda olmayan kuyruklar oluşuyor bu durum high low içeren hesaplamalarda farklılığa sebep oluyor bunun sebebi nedir neden kaynaklanmaktadır nasıl çözebilirim. Aşağıda bir örnek görebilirsiniz.

İyi çalışmalar

 

Grafik kategorisinde (14 puan) tarafından | 215 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, 'bad tick' dedigimiz anlik Matriks'e ulasan yanlis dataya, ya da yanlis okumaya bagli olarak bazi sembol datalarinda ender olarak bu durumlar olusmakta ve fark edildigi anda duzeltilmektedir. Bahsettiginiz XLM_USDT_BIN sembolunde olusmus bad tick duzeltilmistir.

Bu tur durumlar olustugunda, ilgili birimlere daha cabuk ve verimli iletilebilmesi icin, lutfen iqdestek@matriksdata.com, teknik@matriksdata.com mail adreslerine veya MatriksIQ'da->Araclar menusu->Oneri ve sikayet ilet basligina tıklayarak gerekli birimlere iletiniz.
(5,610 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,775 soru
2,658 cevap
2,148 yorum
1,950 kullanıcı