MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
123 kez görüntülendi
Grafik çizgi tiplerinde heikin ashi yok bazen ihtiyaç oluyor eklerseniz güzel olur. (Mum çizginin 3d versiyonu da eklenebilir.)

Portföy işlemleri penceresinde ayarlar bölümüne emir iletim bilgi penceresi kapatılabiliyor. Buna bir de emir gerçekleşme bilgi penceresi eklerseniz iyi olur. Sesli bildirim eklemeniz çok iyi olmuş ancak ekranda çıkan bildirim kutucukları bazen ekranı çok fazla işgal ediyor. Ayrıca portföy işlemleri penceresi ayarlar bölümüne (portföyümde bulunan sembollere haber alarmı oluştur) özelliği çok işlevsel olur.
Genel Kullanım kategorisinde (375 puan) tarafından | 123 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Iyi gunler, sorun ya da taleplerinizin ilgili birimlere daha cabuk ve verimli iletilebilmesi icin, lutfen iqdestek@matriksdata.com, teknik@matriksdata.com mail adreslerine veya MatriksIQ'da->Araclar menusu->Oneri ve sikayet ilet basligina tıklayarak gerekli birimlere iletiniz.

1. Grafik ayarlari→ çizgi tiplerinin hemen altinda Heiken Ashi kutucuğu bulunmakta. Bunun yetersiz olduğunu mu belirtiyorsunuz?

2. "Buna bir de emir gerçekleşme bilgi penceresi eklerseniz iyi olur"

Bu ozellik eklenmistir. Portfoy islemleri -> Ayarlar -> bildirimler sekmesi -> Alis emri gerceklestiginde uyar / Satis emri gerceklestiginde uyar

3. "portföy işlemleri penceresi ayarlar bölümüne (portföyümde bulunan sembollere haber alarmı oluştur) özelliği çok işlevsel olur"

Haberler/Iliskili haberler pencerelerini kullanarak, sag ustte haber filtreleme → Sembol: Seç → portfoyumdekileri aktar butonunu kullanarak saglayabilirsiniz.

(5,610 puan) tarafından
0 0
27074 kullanıcı kodum. ulaşırsanız daha sağlıklı iletişim olacak sanırım.
0 0
Filtreleme ozelligi toplu alarm kurma ozelligi icermedigi icin, 3. madde is akisina eklenmistir, bilginize.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,775 soru
2,658 cevap
2,148 yorum
1,950 kullanıcı