MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
316 kez görüntülendi
Selamlar,

multichartta yaşadığım bir kaç sorundan bahsetmek istiyorum

 

1- multi chartta son fiyatı görmek istediğimizde fiyat siyah renkle yazılı olarak gözüküyor ve tema da siyah olduğu için fiyat okunmuyor. ilgili ekranda saat dilimini değiştirdiğimizde son fiyat görüntüsü hemen düzeliyor ve etrafı yeşil ile çevrili olarak okunabiliyor. ama matriksiq ilk açıldığında saat dilimini değiştirmeden fiyat okunamıyor.

 

2- multichart üzerindeki grafiklerde çok değişiklikler yaptığımız zaman özellikle zaman dilimini değiştirdiğimde program kilitleniyor. programı tekrar silip kurmama rağmen sorun düzelmedi. yeni bir multichart kurmak zorunda kaldım. muhtemelen aynı sorunu ilerleyen günlerde tekrar yaşıyacağımı düşünüyorum

 

bilginize
Grafik kategorisinde (200 puan) tarafından | 316 kez görüntülendi
0 0
Merhaba, Belirttiginiz sorunlari inceleyip en kisa zamanda duzeltmis olacagiz. Tesekkurler
0 0
Teşekkürler hızlı dönüşünüz için,

Biraz daha detay veriyim , son fiyatın gözükmeme sorunu her zaman oluyor ama matriks iq da zaman periyodunu değiştirdiğim zaman programın kilitlenme sorunu TDseq indikatörü açıkken oluyor.

Grafiklerimde 3 farklı indikatör var. Belki diğer indikatörlerde oluyordur veya olmuyordur hepsini test edemedim ama tdseq indikatöründe başıma geldiği için iletiyorum. program kilitlendiğinde kapatıp açmaktan başka türlü düzelmiyor.

Teşekkürler
0 0
Detaylar icin tesekkurler. Tum senaryolariyla test edecegiz. Iyi bayramlar

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Sorunları inceleyip en kısa sürede düzelteceğiz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler,

Seçkin Durgay
(3,853 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,036 soru
3,989 cevap
2,815 yorum
2,984 kullanıcı