MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
51 kez görüntülendi

Merhabalar, 

Matriks IQ'da bir semboldeki pozisyonumun detaylarini gostermek icin kullanabilecegim bir "Position" objesi sinifi mevcut mu? Binance BTC robotumda global degisken olarak pozisyonumu farkli fonksiyonlarda kontrol edip, pozisyonum aciksa pozisyonumun turunu gormek, ona gore farkli fonksiyonlar cagirmak istiyorum da. 

Tesekkurler,

Eray  

Algoritmik Trading kategorisinde (10 puan) tarafından | 51 kez görüntülendi
0 0
Merhabalar,

Birden fazla strateji için ortak bir değişken tanımlamadan mı yoksa tek bir strateji içerisindeki global tanımlama mı bahsediliyor ?
0 0
Tesekkurler cevabiniz icin, aslinda her iki kullanim sekli icinde yorum rica edebilirim; asil sorum ilki icindi ama ikincisi icin de yorum rica edebilirim.

Bu arada merak ettigim "Pozisyon" veya "Account" tarzi objelerin olup olmamasi ve bu objelerle global degisken tanimlayip tanimlayamadigim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,400 soru
1,393 cevap
1,508 yorum
877 kullanıcı