0 beğenilme 0 beğenilmeme
1,661 kez görüntülendi
matriks prime da yaptığımız düşeni kıranlar explorer taramasını ıq da nasıl ekleyebiliriz. iyi çalışmalar.
Algoritmik Trading kategorisinde (20 puan) tarafından | 1,661 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, düşeni kıranlar explorer taramasını bir dahaki versiyona Hazir Explorer olarak ekleyecegiz.
(8,035 puan) tarafından
0 0
Merhaba. Biz kullanıcılar aslında explorer ile birlikte düşeni kıran stratejisine de çok ihtiyacımız var. Strateji olarak da ekleyebilir misiniz ?
0 0
Tabi istediginiz dogrultusunda strateji olarak da eklenebilir. Su anda mevcut algo trend fonksiyonu icerisinde bazi duzenlemeler yapiliyor, bu sekilde daha kullanisli olacak ve strateji ornegi eklememiz de uygun olur dediginiz gibi.
0 0
İlginiz için teşekkür ederim. Peki tahminen bahsedilen güncellemeye ne zaman kavuşmuş oluruz. Bu konuda bilgi aktarmanız mümkün mü ? Eğer mümkünse, hali hazırdaki trend stratejisinde nasıl bir güncelleme bizi bekliyor. Küçük de olsa bilgi alabilir miyiz ?
0 0
Biz tesekkur ederiz. Guncelleme 1-2 ay icerisinde cikacaktir, is yukunden dolayi kesin bir tarih veremiyoruz. Yapilan gelistirmeden sonra trend fonksiyonun strateji icerisinde yeniden ve tekrar tekrar cizim yapabilecek ve 'snapshot' alabilecek.
0 0
Teşekkür ederim. Peki güncelleme çıkana kadar örnek bir düşeni kıranı tarama şeklinde sürekli yenilenmese de tarama formülü paylaşma imkanınız var mı ?
7,833 soru
7,819 cevap
4,496 yorum
12,578 kullanıcı