MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
246 kez görüntülendi
Aldığım fiyatın %1 üzerine nasıl sattırabilirim? Bunu nasıl kodlayabilirim?
Algoritmik Trading kategorisinde (61 puan) tarafından | 246 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba, istediğiniz işlemi pozisyona girdikten sonra kar al sentetik emri başlatarak yapabilirsiniz. Aşağıdaki kod parçasını pozisyona girdiğiniz kodun altına yapıştırıp kullanabilirsiniz. Örnek strateji olarak da "SMA_Bitmex_TPSL" stratejisini inceleyebilirsiniz.

TakeProfit(Symbol, SyntheticOrderPriceType.Percent, 1);

Başka bir yöntemde aşağıdaki sorunun cevabında mevcut.

https://destek.matriksdata.com/?qa=3346/stratejide-alım-işlemim-gerçekleştiğinde-nasıl-alabilirim&show=3346#q3346

(3,288 puan) tarafından
0 0
Teşekkürler, % olarak değilde kademe olarak nasıl yapabilirim peki? Yani alış fiyatının 2 kademe üstü gibi.
0 0
Kod satırındaki "SyntheticOrderPriceType.Percent" parametresini "SyntheticOrderPriceType.PricePoint" ile değiştirirseniz fiyat adımı olarak çalışacaktır. Tabi sondaki 1 değerini de istediğiniz kar alma seviyesine almayı unutmayınız.
0 0
merhabalar, bu kodu nereye ve nasıl yapıştırabiliriz. Pozisyona girdiğimde herhangi bir kod veya kod için bir bölme çıkmıyor veya ben bilmiyorum.
0 0
Merhaba, yukarıda belirttiğim gibi emrinizin koşulu gerçekleştikten sonra emri verdiğiniz kod parçasının altına yapıştırmalısınız. Örnek strateji olarak da hazır stratejilerdeki "SMA_Bitmex_TPSL" stratejisini inceleyebilirsiniz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,480 soru
2,372 cevap
2,028 yorum
1,712 kullanıcı