MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
72 kez görüntülendi

Cevaplar için teşekkürler. Bitmex testnette sorun yok ancak binance üzerinden emir iletemiyorum. Birkaç sorun daha var, algoritmadaki son işlem al ile bitmişse işleme nasıl sat ile başlayabilirim. Diğer bir sorun da aşağıda görünüyor 0.18 alıp, 0.36 satıyor, neden. Yolladığınız tablo için teşekkürler, hesapta BTC var ancak ETH alamıyorum malesef, ss ler aşağıda, teşekkürler.

bir cevap ile ilgili: Binance robot kuramama
Algoritmik Trading kategorisinde (10 puan) tarafından | 72 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

ETH_BTC_BIN sembolunde alim yapmaya calistiginizda ETH alir, BTC satar. Satis yapmaya calistiginizda da ETH satar bununla BTC alir.

Sizin hesabinizda ETH_BTC_BIN isleminde alim yapmaya calistiginizda gonderdiginiz emir bu durumda 0.0018 ETH al be buna karsilik miktara gelecek BTC'yi sat anlamina gelecektir. Daha once gonderdigim tabloda gozuken Minimum Trade Amount: 0.001 ETH ve katlari oldugundan emre 0.0018 ETH yazildiginda binance emri reddetmekte. Yani burada 4. ondalik basamagi yazmamaniz ve en az 0.001 ETH alacak sekilde emir girmeniz gerekiyor.

"0.18 alıp, 0.36 satıyor" Bu calistirdiginiz stratejiden dolayidir. Long/short olmayan bi strateji calistirirsaniz bu durum yasanmaz. Yani bu calistirdiginiz stratejiler short pozisyon almak icin tasarlanmistir. (buyuk ihtimalle _Bitmex uzantisi vardir)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Önemli Linkler:
MatriksIQ Yardım Dokumanı
MatriksIQ Algo Teknik Dokuman
MatriksIQ’nun öne çıkan özellikleri - Canlı Yayın'dan kayıt
Bir Kullanıcımızdan Videolar (Matriks sorumlulugu disindadir)

(4,699 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,130 soru
1,152 cevap
1,322 yorum
697 kullanıcı