MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
121 kez görüntülendi
Merhaba, formüllü fiyat penceresinde donma, sayfa yapısında bozulma, kitlenme gibi sorun yaşıyorum. Olaya derhal Türk usulü müdahale edip kapatıp açtım   terminali. İlginç şekilde problemler devam etti. 75 hissede 4 farklı periyodda indikatör verilerini alıyorum. 75 satır X 8 kolon. Ben mi fazla yüklendim acaba ;))
Formüllü Fiyat Penceresi kategorisinde (98 puan) tarafından | 121 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba , Özelden İletişim bilgilerinizi yazabilir misiniz? Sizi arayıp yardımcı olmaya çalışalım.
(1,788 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, FFP belli surelerde degil, her sembol/indikator/hucre icin server'dan her data geldiginde calistigindan dolayi 600 data point girerek biraz fazla yuklenmissiniz diyebiliriz. Bu tabi donanim ve baglanti kalitesine gore farklilik gosterebilir ama her data update'te olusan hesaplamalari biraz azaltabilirseniz faydasi olacaktir.

Ileride FFP icin belli surelerde update edilebilme imkani (orn. saniyede 1 update et, dakikada 1 update et seklinde) dusunuyoruz. Bu yapi geldiginde daha fazla hucre sayisina, takilma olmadan ulasabilme imkani da olacaktir. Isleri kullanici taleplerini dikkate alarak siralandirdigimizdan henuz bu is biraz arka planda.
(5,610 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,586 soru
2,479 cevap
2,072 yorum
1,809 kullanıcı