MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
155 kez görüntülendi
Merhabalar,

Normal grafiklerde MTF özelliğinden istifade ederek indikatörleri kullanabilmekle birlikte, System Tester sonuçlarına göre "Grafik Üzerinde Göster" tuşuna basarak ekranda gösterdiğimiz grafikler üzerinde MTF özelliğine sahip indikatörleri kullanamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir iseniz memnuniyet duyarım.
İndikatör Pozsiyonları ve Değerleri kategorisinde (76 puan) tarafından | 155 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

MTF özelliği sistem tester ve explorer'a henüz eklenmedi.

Yakında eklenecektir.

İyi çalışmalar
(5,061 puan) tarafından
0 0
Teşekkür ederim, İlhan Bey.

Aslında system tester ve explorer'da kod olarak MTF özelliğini henüz kullanamadığımızı biliyordum ama indikatörlerde kullanabildiğimiz bu özelliği System Tester grafiklerindeki indikatörlerde kullanamayacağımızı düşünmemiştim.

Kişisel düşüncem olarak Matriks Prime'ın an itibarıyla en büyük eksikliği MTF özelliğinin system tester ve explorer'da kullanılamıyor olması. Bu eksiklik Prime'da algo trade imkanlarımızı da olumsuz etkiliyor. Bu yeteneğin Prime'a kazandırılması büyük bir adım olacaktır. Sizlerden güzel haberler bekliyor olacağız. Umarım çok uzun sürmez.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,336 soru
2,215 cevap
1,919 yorum
1,602 kullanıcı