MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
391 kez görüntülendi

Selamlar,

Öncelikle Kıvanç Hoca'nın son eserini IQ tarafına da getirdiğiniz için teşekkürler, sabırsızlıkla bekliyordum açıkcası.

Sorum şu, daha önceki indikatörler long / short pozisyon açmak için ilk verdikleri emirde 1 adet (1'i burada temsili söylüyorum) order geçerken sonraki emirler için 2 adet order girip indikatör'ün long ve short açmasını sağlıyordu fakat PmR3Tillson'la yaptığım backtest'te ilk order da dahil olmak üzere hep 2 şer adet emir gitmiş gibi görünüyor. Bu durumda sanki long / short durumu oluşmuyor gibi geldi bana, kontrol edip yardımcı olabilir misiniz?

 

İndikator kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi | 391 kez görüntülendi
1 0
Merhaba,

Stratejiyi kullanıcı stratejilerine kopyaladıktan sonra gerekli kod satırını aşağıdaki gibi değiştirirseniz düzelecektir.

SendOrderSequential(!AcigaSatisYapilsin);

İyi çalışmalar
0 0
Bu şekilde düzeldi, "AcigaSatisYapilsin" ifadesinin başındaki ünlem işareti eksik kalmış kodlamada.

Desteğiniz için teşekkürler.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba, dediginiz gibi 1 unite long ya da short baslayip sonra 2 unite ile devam ederek pozisyonu tasimasi gerekiyor. Indikator veya stratejide bir sorun olabilir, inceleyecegiz. Simdilik canli ortamda calistirmayiniz. Bildiriminiz icin tesekkur ederiz.

***STRATEJILERI TEST/DENEME ORTAMINDA CALISTIRMADAN VE SIZIN ISTEDIGINIZ SEKILDE CALISTIGINA EMIN OLMADAN GERCEK ORTAMDA HIC BIR ZAMAN CALISTIRMAYINIZ***

(4,735 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,842 soru
4,850 cevap
3,196 yorum
3,629 kullanıcı