MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
229 kez görüntülendi
Viop bağlı Emir al sat robot vade sonunda 31 Aralık ta manuel viop kontratı fttkom satıp 31 Aralık'ta fttkom0121 ocak kontratı robota bağlasam olur zannedersem . Arkadaşlar cevap verdi. Ama hangi tarih geçiş yapacağımı Aralık ocak anlayamadigim için soruyorum.
System Tester-Bağlı Emirler kategorisinde (28 puan) tarafından | 229 kez görüntülendi
0 0
Vade sonunda hisse vadelileri son saatlere bırakmayı aracı kurumlar tavsiye etmiyorlar. Bu uyarıyı dikkate alarak, 31 Aralık günü saat 17:00 den önce istediğiniz bir zaman geçişi yapabilirsiniz.
0 0

Merhabalar,

Neyi tercih edeceğinizi bilemediğim için, olabildiğince genel bilgi vermeye çalıştım. Ve doküman linki de gönderdim.

Kurumlar kapana vadede pozisyon açmayı engelliyorlar. Kapatmayı engellemezler.

Aslında, son güne bırakmayı biz de tavsiye etmiyoruz. NEDEN?

Bazen vade sonlarında birbirleriini sıkıştırmak adına, çok sert - ters hareketler yapılabiliyor. Ama belki de siz bunu tercih edebilirsiniz. Bilemeyiz.

Esasen bizim net tavsiyemiz şudur:

Hisse vadeliler için, vade bitimine 2-3 gün kala, yani son güne bırakmadan, manuel olarak pozisyonunuzu yeni vadeye geçirin ve bağlı emirlerdeki sembolünüzü de yeni vade sembolü yapın. Grafik sembolü ile oynamanız gerekmez. Her ay sonu aynı değişimi yapın.

Diğer seçenek ise, son gün son saatlerde eski vade p0zisyonunuzu kapatıp, yeni vade de pozisyon açmaktır. DİKKAT: O saatten sonra sinyal gelir ve emir gönderilirse yapı bozulur. anlatmaya çalıştığım bu idi.

Yazışarak daha fazla detaya giremem. VİOP vade sonları hassastır. Neye ne kadar önem vereceğinize siz karar vermelisiniz.

Dokümanda tüm detaylar vardır. 

https://www.matriksdata.com/website/bireysel-urunler/matriks-veri-terminali/dokumanlar/vadeli-semboller-ve-teknik-analiz

Vade sonlarında, fiyat sıçraması dolayısı ile, sisteminiz sinyali vaktinden önce de verebilir. Bu da ayrı bir detaydır. Hisse vadelilerde çok etken değildir. Gene de biliniz. Lütfen bakınız: Doküman.Ya da eğitim birimi ile doğrudan görüşünüz. 

DİKKAT: Her ne yaparsanız yapın, vade sonunda kapanan vade için pozisyonda kalmamaya gayret edin. Kalırsanız da, hisse alacaklanacağınızı ya da borçlanacağınızı bilin. 

Kurallar için resme bakınız. İyi çalışmalar

 

 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,256 soru
4,227 cevap
2,924 yorum
3,158 kullanıcı