MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
120 kez görüntülendi
Burada açtığımız konu başlıklarına bir başka üyenin gelip CEVAPLA butonuyla yorum yapması o konunun cevaplanmış ve konunun kapanmış gibi görünmesine neden oluyor.

CEVAPLA butonunun sadece teknik ekipte aktif olmasını sağlamalısınız.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından | 120 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba Emrah Bey,
Buraya yazılan her soru cevaplansın ya da cevaplanmasın ekiplerimiz tarafından incelenmektedir. Zaman zaman destek ekipleri çok yoğun olabilmektedir. Bazı durumlarda kullanıcılarımız birbiriyle etkileşime girerek sorunlarına çözüm bulabilmektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Seçkin Durgay
(4,093 puan) tarafından
0 0
Aynı düşüncede değiliz maalesef. Benim açtığım konu başlığına buradaki bir kullanıcının cevap vermesini beklemiyorum ama tabi ki yorum yapabilir.

Örneğin bu konudan daha önemli konu başlıkları var cevaplanmamış şekilde bekliyor ama ekibiniz başlıklardan seçmece şekilde cevaplama yapıyorlar. Benim de açtığım bir konu cevaplandı olarak görününce ister istemez rahatsız oluyorum.

İyi çalışmalar dilerim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,339 soru
2,218 cevap
1,930 yorum
1,606 kullanıcı