MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
75 kez görüntülendi
Merhaba,

TrailingStopLoss(Symbol, SyntheticOrderPriceType.Percent, CikarkenStopYuzdesi);

Bu verdiğim bir iz süren stop emri. Bu verdiğim emrin çalışıp çalışmadığını kod içerisinden nasıl kontrol edebilirim? Çünkü bu satır, bir market emri veya limitli emir gibi geriye bir emir ID 'si döndürmüyor.
Algoritmik Trading kategorisinde (165 puan) tarafından
tarafından düzenlendi | 75 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Algoda sentetik emirler tetiklendiklerinde rapor penceresindeki log tabına aşağıdaki gibi bilgilendirme logu basılır. 

13.01.2021 19:45:00 : ZararDurdur emri gerçekleşti. Sembol: XBT_USD_BMEX, Miktar: -100 Yön: Alış, ZararDurdur Fiyatı: 34643.5 Son İşlem Fiyatı: 34658

Aynı zaman sentetik emri ilk çalıştırdığınız zaman debug penceresine de bilgisini bastırabilirsiniz.

var TS = TrailingStopLoss(Symbol, SyntheticOrderPriceType.Percent, CikarkenStopYuzdesi);
Debug(TS);

 

(3,021 puan) tarafından
0 0
Yok hocam, sorum verdiğim emrin çalışıp çalışmadığını kod içerisinden nasıl kontrol edebilirim? Yani normalde onOrderUpdate metodunuzda kontrol ediliyor. Fakat iz süren emirlerde emrin ID'sini yakalayamadığım için onOrderUpdate içinde okuyamıyorum. Yani temelde sorum, ben nasıl okuyabilirim değil, kod içerisinde nasıl okurum ?
1 0
Sentetik emirlerin koşulları sağlanan kadar emir haline dönüşmedikleri için herhangi bir idleri bulunmamakta. İstediğinizi ancak onorderupdate içerisinde ve emir verdiğiniz kısımlarda pozisyon takibi yaptırarak sağlayabilirsiniz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,400 soru
1,395 cevap
1,509 yorum
877 kullanıcı