MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
460 kez görüntülendi
1. GRAFİKLERİMİ ÇOKLU GRAFİK EKRANIMA NASIL KAYDEDEBİLİRİM.
VE KAYITLI GRAFİKLERİM NEDEN KAYDETTİĞİM ŞEKİLDE ÇIKMIYOR DA
ÇİZİLMEMİŞ OLARAK ÇIKIYOR?

2. TREND ALARMI KURMAK İSTEDİĞİMDE AÇILAN ALARM PENCERESİNDE GRAFİKTE
GÖSTER E TIKLADIĞIMDA KAYITLI ÇİZİLMİŞ OLAN GRAFİKLERİMİN
KAYITLI HALİ İLE ( GRAFİK AYARLARI MUM AYARLARI ARKA PLAN AYARLARI VS.)
ÇIKMASI GEREKİR. AYRICA ŞU ANA KADAR KURDUĞUM TREND ALARMALARININ HİÇ BİRİSİ ÇALIŞMADI.NERDE HATA YAPIYOR OLABİLİRİM ACABA?

3. OBV İNDİCATÖRÜ VAR MI BEN BULAMADIM İSMİ Mİ FARKLI?
Grafik kategorisinde (23 puan) tarafından | 460 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

1. Normal grafiğinizdeki varsayılan kayıt eğer multichart kaydınız yok ise otomatik olarak tüm grafiklere etki edecektir. Bunun haricinde grafikte kaydetmiş olduğunuz farklı kayıt ve şablon kayıtlarını multicharttan açabilirsiniz. Multichartın şu aşamada sadece varsayılan kaydı bulunmakta multichart penceresinin sağ üstündeki kaydet butonundan kaydedebilirsiniz.

2. Bu talebinizi incelemek üzere iş açıyorum. Trendlerinizin tetiklenmesinin nedeni her barda bir kez çalış seçeneğinde bir sorun oluşmasından bu sorunu da ilk yayınlıyacağımız versiyonda düzelteceğiz. Şu aşamada diğer seçenekleri kullanarak alarmlarını sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

3. OBV indikatörü iş planımızda bulunmakta. Yakın vadede eklemeye çalışacağız.

İyi çalışmalar
(2,995 puan) tarafından
0 0
Merhabalar

Sizler sorunun bu olduğundan emin misiniz Kalıcı sinyalle çalış seçeneği de çalışmıyor

Kısacası alarmlarınız çalışmıyor bir tarafı yapıp diğer tarafı bozuluyor Bu güncellemeler çıkartılırken size gelen şikayetleri sizler sadece bireysel algılıyorsunuz . Eminim çok fazla emek veriyorsunuz fakat çıkan bir güncelleme aşırı derecede şikayet olan kısmı önce A dan Z ye kontrol edilip yayınlanır Bizler ne yapalım şimdi 50 tane grafik üzerinden hepsini tek tek açıp trendi kırdı mı kırmadı mı onamı bakalım

Kısacası maalesef sadece günü kurtarmak için yapılan güncellemeler fayda sağlamıyor
0 0
Merhaba,

Teknik veya eğitim ekiplerimize ulaşan böyle bir sorununuzu göremedim. Daha önceden bildirdiğiniz alarm sorunundaki kurulu alarmlarınız her barda bir kez tetiklenmek üzerine ayarlanmıştı. Kalıcı sinyalde trend alarmlarının tetiklenmesinde bu sorunu oluşturamadık. Eğer bu durum devam ediyorsa en kısa zamanda teknik ekibimizle iletişime geçiniz. Bizim oluşturamadığımız veya gözümüzden kaçan senaryolarda hata oluşuyorsa hemen çözüme kavuşturalım.

İyi çalışmalar
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.5,177 soru
5,202 cevap
3,377 yorum
3,904 kullanıcı