MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
125 kez görüntülendi
Örnek: portföyümde X bir sembolden 3517 lot var. Gün içinde aniden aksiyon alma kararı aldım ve satış yapmak istiyorum. Ekranımda ilgili sembolün grafik penceresi ve derinlik ekranı açık ve ben zamandan kazanmak için derinlik ekranı üzerinden işlem yapmak istiyorum. Ancak o an için bahse konu X sembolünden portföyümde kaç küsür lot olduğu ezberimde değil. Bu nedenle kabaca bilerek 5000 lot satış giriyorum ancak sistem bana elinizdeki sembol adedi yetersiz uyarısı veriyor. Bu noktada olması gereken sistemin miktarı otomatik düzeltip 3517 lot olarak göndermesi. Bu kez sil baştan yok portföye git, yok kaç küsür lot idi milimi milimine bak sonra harekete geç, gitti birkaç dakika ve semboldeki pozisyon. Aynı durum alımda da geçerli ve azami işlem limitimi belirleyip anında düzeltilmiş hali üzerinden işlem yapabilmeli "HIZ HER ŞEYDİR." Bu durumu derinlik ve gelişmiş emir penceresi üzerinden daha fonksiyonel hale getirirseniz çok iyi olacaktır. (Not: kendi aracı kumumdan açığa satış anlaşmam da yok)  KolayGelsin
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından | 125 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Pratik emir penceresinde emir adet kısmını doldurduğunuz bölümün yan kısmında S butonu bulunmakta bu butona bastığınız anda elinizdeki tüm stoğu adet kısmına otomatik çekecektir.

Derinliği trade moda çevirip kullanıyorsanız eğer bu mod ile gelen bölümde Stok satırı bulunmakta orada da stok durumunuzu görebilirsiniz.

Bunların haricinde yeni versiyonla eklediğimiz Gelişmiş Emir Penceresinde bahsi geçen sembole ait Satılabilir Adet görünmektedir.

İyi çalışmalar
(2,995 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,285 soru
4,259 cevap
2,939 yorum
3,177 kullanıcı