MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
101 kez görüntülendi
Volume indikatöründe bir hata keşfettim. Bazı sembollerde olması gerektiği gibi günlük işlem hacmini gösterirken bazı sembollerde günlük işlem adedini gösteriyor. Testini yapın tespit edemezseniz daha detaylı bildirim sağlarım.
Grafik kategorisinde (375 puan) tarafından | 101 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 1 beğenilmeme

Merhaba, Konu ile ilgili teknik@matriksdata.com adresine iletişim bilgilerinizi iletebilirseniz kontrol edilecektir.

(1,798 puan) tarafından
0 0
Ya kardeşim ben bir sorunu bildiriyorum aç bi dene kontrol etsene ne diye benimle iletişime geçeceksin? Yazılımın gelişmesi için hata bildirimi yapıyoruz sürekli teşekkür edeceğinize şu konu başlığını geçiştirmek için kopyala yapıştır şeklinde cevaplıyorsunuz ayıp be
0 0
merhaba ,

matriks te 2 tane volume indikatörü bulunmaktadır , sizin de belirttiğiniz gibi bunlardan bir tanesi ( VOL ) işlem adedini gösterir diğeri ise VOLUMETL ( VOLTL) hacimi gösterir.
grafiklerinizi oluştururken belki bir tanesine işlem hacmi olanı başka bir grafiğinize de işlem adedi olanı ekleyip kaydetmiş olabilirsiniz sorun bundan kaynaklanıyor olabilir.

ama herşey grafiklerde aynı ise ozaman sisteminizi kontrol etmek gerekir. iyi günler dileriz.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,756 soru
2,640 cevap
2,142 yorum
1,933 kullanıcı