0 beğenilme 0 beğenilmeme
492 kez görüntülendi
Merhabalar ,öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

doc/pdf dosya formatını .mtxiq formatına çevirebilecegimiz bir program veya yöntem var mı?

cevabınızda yazan (doc/pdf dosyalarinin icerisinden kopyalayarak yeni strateji olusturmaniz ve strateji editorunden derlemeniz gerekmektedir.) konuyla ilgili olarak bir video veya açıklayıcı bir yazı bulamadım. Programlama dilinden hiç anlamadığımı hesaba katarak bu işlemi yapma ihtimalim yok mu ?
İndikator kategorisinde (203 puan) tarafından | 492 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bir doc/pdf dosyasinin icerisinde kod yoksa bunun tamamini otomatik olarak programlama diline cevirecek hic bir metod bulunmamaktadir. IQ'nun kodlama lisani zor olsa bile strateji yazmak nispeten basittir, asagidaki linklerden kisa sure icinde temel strateji olusturacak kadar bilgi edinebilirsiniz. Stratejiler size daha acil gerekiyorsa Ilhan Bey'in bahsettigi gibi doc/pdf dosyalarini iqdestek@matriksdata.com ve iqalgodestek@matriksdata.com adreslerine atabilirsiniz. Bu tip sifirdan kod yazim istekleri, zaman imkani dahilinde degerlendirilebilmektedir.
(8,035 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,087 soru
8,058 cevap
4,580 yorum
14,742 kullanıcı