MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
181 kez görüntülendi
Grafiklerle ilgili sorun bildirmiştim. ayrıca şunlar da var eksik olarak gördüğüm. grafikte kalan 1 tanecik trend çizgisi de kaymış oluyor yeniden açınca. ayrıca serbest çizim de çizim renginin değişmesi kalınlığının değişmesi gibi özelliklerde gelirse çok ii olur. ayrıca not kısmında da yazı boyutu rengi vs ayarlanırsa da ii olur.

MEMNUNİYETSİZLİK: ben ilk defa borsaya başladım ve çizim yapmayı biliyorum. programın diğer kısımları ile ilgili hiçbir bilgim yok.

Bana göre grafik çizimi en önemli konudur. başkaları farklı özellikler arıyor olabilir. Ancak ben grafik çizmek ve öğrenebilirsem diğer konularda da bilgi sahibi oldukça MATRİKS IQ dan istifade etmek istedim. Görüyorum ki benim için temel konu olan grafik çizimlerinde bu kadar sıkıntı varken bu programın insanlara pazarlanması büyük bir hatadır. bu şekilde sıkıntılar yaşayacağımı bilseydim kesinlikle almazdım. Şu anki beklentim bu sorunların bir daha yaşanmamak üzere en kısa sürede son bulması ve en azından tradingview deki standartlara ulaşması. herkes matriks kullanıyor ve daha iyidir düşüncesi ile aldım programı.

birde Matriks demosunu kullanıyordum. bu programı bilgisayarımdan kaldıramıyorum. program ekle ve kaldır da görünmüyor sadece IQ görünüyor. bunu da şunun için yazdım. IQ lanlara PRİME üyeliği hediye ediliyordu. IQ şifre ve parolam ile PRİME a giremiyorum açılmıyor. ve ana ekranında sürekli olarak demo hesap kullanıcı adım çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim.

Teşekkürler şimdiden. En kısa zamanda iyi ki almışım dedirtmeniz umudu ile.
Algoritmik Trading kategorisinde (23 puan) tarafından | 181 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Grafik moduluyle ilgili bir cok sikayet aldik, hepsini degerlendiriyoruz, bir sonraki versiyon icin onceligimiz olmus durumda. Versiyonu en kisa surede yayimlamak icin yogun sekilde calisiyoruz.

Dediginiz gibi matriks IQ'da diger platformlara gore ustun olan (Algo, AI, FFP) baska bir cok ozellik var, siz en zayif bolumden baslamissiniz, memnun olmamanizi anliyoruz. IQ hala mukemmel bir program olmadigi icin zaten Matriks Prime uyeligini de IQ ile beraber ucretsiz veriyoruz. Grafik sizin icin acil bir konu ise lutfen ucretsiz Matriks Prime uyeliginizi kullaniniz.

Prime cok daha uzun suredir yayinda olan ve test edilmis bir platformdur. Bu kesinlikle, grafik IQ icin arka planda kalacak, demek degil, sadece kisa bir sure daha sabretmenizi rica ediyoruz.

Prime'a login olamama sorununuz icin teknik bolumumuz ile irtibata gecebilir misiniz lutfen +90 212 354 54 54.
(4,735 puan) tarafından
4,256 soru
4,227 cevap
2,924 yorum
3,158 kullanıcı