MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
58 kez görüntülendi
Merhabalar. Çalılştırdığım stratejilerin pozisyonlarını ve al-sat durumlarını takip etmek adına dataları bir Dictonary içinde tutuyorum.

Iq da ya da pc de yaşanacak problemlere karşın bu Dictionary datasını dosyaya Json olarak yazdırmak istiyorum. .NET içerisnde hali hazırda System.Web.Script.Serialization ile serialize ederek json'a çevirmem mümkün. Fakat bu library'e erişemiyorum. Harici library'lere erişim için ücret talep ediyorsunuz fakat bu harici bir kütüphane değil. Nasıl bir çözüm üretebilirsiniz?
Algoritmik Trading kategorisinde (50 puan) tarafından | 58 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, IQ proje icerisinde referanslanmadiysa maalesef external dll sayiliyor. Yalniz benzer sekilde kullanabileceginiz ve lisans olmadan ekleyebileceginiz bir XML library'si bulduk: System.Xml.Serialization.
(5,395 puan) tarafından
1 0
Json popüler olduğundan doğrudan bu kısma yönelmiştim. Xml'e bakmamıştım. String manuplasyon ile işimi görmüştüm. Ancak buda aklımızda kalsın. İlginiz için teşekkür ederim.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.1,910 soru
1,812 cevap
1,759 yorum
1,306 kullanıcı