MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
288 kez görüntülendi
Merhabalar

Mail uzerinden yazismistik ama ilgili olarak baska birsey sormak istiyorum. Gedik Yatirim malum su anda Matriks IQ bizde onaylı degil bu yüzden Matriks Prime  verebiliriz diyor  ama IQ vermiyor siz de IQ alana Matriks veriyorsunuz ama kurum Matriks Prime verince , IQ açmıyorsunuz.

Su anda musterilerine IQ verebilen kurumlar hangileridir bilginiz var mi ? Baska bir kurumda daha hesabım vardi onlarda da IQ yok.

Platformu sizden direk aldigimda ve kurumda kayitli hesabımı kullanarak trading hesabıma girdiğimde kurumdaki uzerime tanımlı data hizmetleri aktif oluyor mu IQ sisteminde ?
Genel Kullanım kategorisinde (137 puan) tarafından | 288 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
An itibarıyla IQ aktif kurumlar A1 CAPİTAL, AHLATÇI YATIRIM, ALNUS YATIRIM,ALTERNATİF MENKUL,ATA YATIRIM, BİNANCE, BİTMEX,BURGAN YATIRIM, DENİZ YATIRIM, FİNANS YATIRIM, GEDİK YATIRIM, GLOBAL MENKUL, HALK YATIRIM, ICBC YATIRIM, ING MENKUL DEĞERLER, İNVEST AZ, IŞIK MENKUL, İNFO YATIRIM, İNTEGRAL YATIRIM, İŞ YATIRIM, MARBAŞ MENKUL DEĞERLER, MEKSA MENKUL, OSMANLI YATIRIM, OYAK YATIRIM, PHILLIP CAPITAL, PİRAMİT MENKUL, SANKO MENKUL,ŞEKER YATIRIM,TACİRLER YATIRIM, ÜNLÜ&CO, VAKIF YATIRIM,YATIRIM FİNANSMAN,ZİRAAT YATIRIM'DIR. Diğer kurumlarla da görüşme ve testler devam ediyor. Kurum onayı gelir  gelmez anında devreye alınacaklardır. Sağlıklı günler dileriz.
(1,758 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,479 soru
2,372 cevap
2,028 yorum
1,715 kullanıcı