MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
2 beğenilme 0 beğenilmeme
253 kez görüntülendi
İyi günler, çoklu grafik penceresi açıldığında içlerinden birini tıklayıp diğer 3 ünü baypas ederek ful ekran olması ve yine ikinci bir tıkla tekrar eski boyutuna dönüp 4 lü görünüme tekrar dönme özelliği sanırım yok. Varsa da ben bulamadım. Bu hali ile grafik komple 4 lü halde ful ekran oluyor ve dilediğimiz birini büyülterek daha detaylı analiz yapmamıza engel oluyor. Sonraki versiyonlarda bu durumu iyileştirebilirseniz çok daha kullanışlı hale gelecektir. Kolay gelsin.
Grafik kategorisinde (34 puan) tarafından | 253 kez görüntülendi
1 0
Bahsettiğiniz özelliği ben de çok aradım bulamadım...

Benimde şöyle bir isteğim var.. Çoklu grafik penceresinde kayıtlı grafiklerden birini açmak istiyorum ancak böyle bir özellik yok. Farklı kaydet diyerek kaydedilmiş grafikleri açabiliyoruz sadece.
0 0
Merhaba, talebinizi değerlendireceğiz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar,

Bu özelliği hali hazırda geliştirmeye devam ediyoruz. Yeni versiyona bu geliştirmeyi ekleyeceğiz.

İyi çalışmalar
(2,995 puan) tarafından
0 0
Teşekkürler. (Tek grafikte data serisi üzenine atılan birden fazla indikatörle görüntü kaosuna yol açmamak ve aynı sembolün değişik periyotlarını eş zamanlı pratik yoldan takip edebilmek güzel olacaktır.)
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,036 soru
3,989 cevap
2,815 yorum
2,983 kullanıcı