MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
86 kez görüntülendi
Merhaba,

Matriks gold kullanıcısıyım. kağıtların örneğin aselsan gelen haberlerini okurken bazı haberlerin bilgileri gelmiyor haber detay yazısı çıkıp kapanıyor. Özellikle şirket genel bilgi haberlerinde oluyor bu sıkıntı. Geçen gün matriksten arkadaşlar bağlanıp kütüphaneden haber yüklemesi yaptıktan sonra sorun geçti ancak ertesi gün sisteme girdiğimde yine bazı haberlerin açılmadığını gördüm. Her seferinde kütüphanden haber yüklemesi mi yapacağım. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu. Yardımlarınızı rica ederim.

iyi çalışmalar.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından | 86 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, Normal şartlarda bu durumun oluşmaması gerekir. Bir sebepten ötürü haber dosyalarının tamamını çekemiyorsunuz. Bu sebeple verileri tekrar tamamladığınızda düzeliyor. 0212 354 54 54 -3 tuşlayarak bizi arayınız, bu durumu belirtirseniz ona göre kontrollerimizi sağlayalım.
(1,758 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,205 soru
2,063 cevap
1,856 yorum
1,520 kullanıcı