MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
2 beğenilme 0 beğenilmeme
146 kez görüntülendi
Merhaba, ben stratejimi bitmexte çalıştırıyorum ve sistem overload olduğundan tekrar emirleri iletmek için OnOrderUpdate foksiyonunu kullanıyorum. Merak ettiğim şey ise şu: Stratejim saatlik çalışıyorken gönderilen emir rejected oldu diyelim. Bir daha ki bar kapanışına kadar yani önümüzdeki saate kadar tetiklenmeyecek. Bu durumda OnOrderUpdate fonksiyonu rejected olan emri tekrar gönderecek ancak tekrar rejected olursa yine OnOrderUpdate fonsiyonuna düşecek mi? Yani OnOrderUpdate fonsiyonu bar açılış kapanış vb. gibi şeylere bağımlı kalmadan sürekli olarak emirlerin durumu değiştikçe çalışıyor mu?
Algoritmik Trading kategorisinde (216 puan) tarafından | 146 kez görüntülendi

1 cevap

2 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba, "Yani OnOrderUpdate fonsiyonu bar açılış kapanış vb. gibi şeylere bağımlı kalmadan sürekli olarak emirlerin durumu değiştikçe çalışıyor mu?" Evet, aynen bu sekilde. OnOrderUpdate sadece emir durumuna bakiyor, emir durumunda bir update/degisim oldugu anda tetiklenir. Bu partial/kismi gerceklesen emirler icin de gecerli.
(5,610 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,609 soru
2,503 cevap
2,086 yorum
1,830 kullanıcı