MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
53 kez görüntülendi
Merhaba bir destek direnç yada trend çiziyorum bu çizimde sağ tıklayıp alarm ekliyorum periyot olarak 1dk lık periyodum seçili

diyelim ki alarmım 10:05 yukarı kırınca şeklinde yukarı kırınca çalışıyor ilki çok güzel lakin bir sonraki dk da alrm yine çalışıyor sonra yine yani sürekli üstteyken alışıyor ben sadece kırdığı anda çalışmasını istiyorum çünkü buna göre al sat emiri bağlayacağım.

Bunu nasıl yapacağım ?

aynı şey sat içinde geçerli fiyat bikere aşağı düştümü mher dk lık periyotta çalışıyor daha doğrusu periyodum neyse her seferinde çalışıyor.

yani alarm yukarı kırınca değilde büyükse şeklinde çalışıyor gibi bu kırınca olayını nasıl yapacağız
Sunucu Alarmları kategorisinde (14 puan) tarafından | 53 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar,

Kurduğunuz alarmda Bir kez çalış ve dur seçeneği mevcuttur. 

Eğer buna tıklarsanız sanıyorum ki sürekli çalışmayacaktır. 

Dilerseniz test ediniz.

İyi çalışmalar.

(4,369 puan) tarafından
0 0
merhaba sanırım sorumu yanlış anladınız alarm kırılınca değil fiyatın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre çalışıyor bu yanlış demek istiyorum.Yani dediğinizi yaparsam alarm birkere çalışıyor ama diyeliğim aşağı düştü ve tekrar yukarı kırdı bu seferde çalışmıyor çünkü 1 kere çalış dedik. bilmiyorum anlatabildim mi.

alarmların tetiklenmesinde problem var gibi bz kırınca çalış diyoruz am ao arka tarafta büyükse hep çalış şeklinde işliyor.

bu durum çizginin üstüne kırdığında çalış şeklinde olmalı her seferinde üstünde olduğunda değil her yeniden üstüne çıkışta çalışmalı.

bunun için ne yapmalıyız yada bir düzetme getirebilirmisiniz
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba. Eğer destek ve direnç alarmlarını zincir alarmla bağlarsanız, sırayla çalışırlar. Desteği kırınca , bir daha direnç kırılana kadar destek kırılımı alarmı çalışmaz. Tersi de doğrudur. Ancak algodaki gibi Side.All seçeneği olmadığı için zincir alarm , ilk alarm gerçekleşmeden devreye girmez. Yani ilk alarm direnç kırılımıysa , önce direnç kırılmadan destek kırılımı alarmı çalışmaz .
(54 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.4,534 soru
4,522 cevap
3,048 yorum
3,368 kullanıcı