MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
30 kez görüntülendi
Merhaba,

IQ scripti ile kendi sembolumuuzu olusturup , marketdata ile istediğimiz aralıkta değerleri fetch edip , n tick ile grafikte izleyebilirmiyiz ?
önce Algoritmik Trading kategorisinde (60 puan) tarafından | 30 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, evet kendi sembolunuzu olusturup, uzerine indikator bile atayabilirsiniz. Degerleri debug penceresine ya da bir text/csv dosyasina atabilirsiniz.

Fakat IQ Algo modulunun grafik output'u sadece CustomChart penceresine yapilabilmektedir ve bu pencerede ancak cizgi(line) grafikleri cizilebilmektedir. Bu yeterli olursa tick'leri sayarak OHLC ayri ayri cizgi olacak sekilde bu pencereye basilabilir.

Yeterli olmaz ise, grafik penceresi uzerine basilmasi isteniyorsa, bu da cizgi indikator olarak ancak belirlenen periyotlarda, yani orn. 1dk., 5dk. 1saat vs. (n-tick barlarda indikator calistirilmiyor) grafik penceresi uzerine cizdirilebilir.
önce (3,499 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.380 soru
433 cevap
506 yorum
240 kullanıcı