0 beğenilme 0 beğenilmeme
365 kez görüntülendi
Merhaba,

IQ explorer taramayı belirli bir kritere göre yaptırdığımızda, orn uyumsuzluk taraması, bunu başta seçtiğimiz farklı periyotların mum kapanma zamanlarında sonuç olumlu ise sonuç döndürmek istesek nasıl yaparız? örn taramaları, futures paritelerde, 1dk aralıkla yapıyor. 15dk peryotta uyumsuzluk var ama her bir 1dk da değil o 15dk mum kapanmasında halen mevcut ise tarama sonucunu versin.

Koda bunu nasıl eklerim acaba? umarım anlatabilmişimdir :)

Sevgiler
Explorer kategorisinde (582 puan) tarafından | 365 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar,

Tam olarak böyle bir durum mevcut mudur bunun bir araştırmasını yapacağım, fakat daha net sonuçlara ulaşabilmek için o koşul bir önceki barda gerçekleşmiş mi diye bakabiliriz.

Bir önceki bara bakmakla aslında bar kapanışına bakmak da aynı şey diye düşünüyorum :) 

Bunu da Explorer Sihirbazında bile hazırlayabilirsiniz. 

Koşullarınızı Büyüktür, küçüktür ya da eşittir olarak seçerseniz indikatörlerin önceki değerlerini kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

(11,059 puan) tarafından
0 0
RSI uyumsuzluk için bakıyorum ve hazırda indikator olmadığından daha önce sizin vermiş olduğunuz kodlar uzerinden ilerliyorum. ondan sordum. Hızlı dönüş için teşekkürler.
0 0
Hmm. ok. Bunu eğer arayuzden değilde kod ile yazmak istesem tam olarak bir önceki değeri nasıl yazacağım? orda tıklediğim alanın kod karşılığını yazabilir misiniz?
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.8,120 soru
8,077 cevap
4,594 yorum
14,890 kullanıcı