MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
4 beğenilme 0 beğenilmeme
372 kez görüntülendi
Fibonacci düzeltme seviyelerinde 0.786 olması gereken değer 0.764 olarak ayarlanmış. Fibonacci ayarlarından hatalı seviyeyi düzelttim ve varsayılan olarak kaydettim. Grafik üzerinde yeni bir fibonacci düzeltmesi denediğimde sorunu çözmüş oluyorum ama grafiği kaydedip daha sonra kayıtlı grafiği açınca yine bahsettiğim seviye 0.764 olarak geliyor. Bu sorun çok ciddi acil çözülmeli. Ben bunu bildiğim halde bir çok kez hatalı işlem yaptım.

Fibonacci trend kanalında da seviyeleri değiştirme özelliği aktif edilmemiş ve yeni bir seviye ekleme özelliği yok. Bu konuda da bir çalışma yaparsanız sevinirim.

Son olarak lütfen bir mıknatıs ekleyin artık. İyi çalışmalar dilerim..
Grafik kategorisinde (375 puan) tarafından | 372 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhaba, bahsettiginiz sorunlar (fibo seviyesinin 0.764 olarak yanlis tanimlanmasi, degistirilebilir fibo seviyelerinin kaydedilememesi, fibonacci trend kanali ile ilgili sorunlar) tespit edilip duzeltilmistir. Kasim ayinda cikacak yeni versiyon ile dogru sekilde calisacaktir.

Miknatis ozelligi icin, uclarini yakalamak istediginiz trend'i (ya da fibo vs.) cizdikten sonra, grafikte solda bulunan cizim kutusu icerisinde saga uzat ve sola uzat butonlarinin altindaki trend uclarini yakala butonunu kullaniniz.

Bildirimler icin tesekkur ederiz.
(5,625 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.3,015 soru
2,906 cevap
2,264 yorum
2,196 kullanıcı