MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
109 kez görüntülendi
Merhaba,

Backtest yaptıktan sonra sonuçlardan grafik penceresini açtığımızda Al/Sat kısımlarını görebiliyoruz ama Prime'da olduğu gibi bu pencere üstüne indikatör eklemeyi başaramadım. Amacım hangi indikatörün hali hazırdaki stratejime yardımcı olabileceğini göz ile tespit etmek. Bunu nasıl yapabilirim?
Algoritmik Trading kategorisinde (260 puan) tarafından | 109 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

İstediğiniz işlemi "CustomChart" hazır stratejimizi inceleyerek yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar
(3,288 puan) tarafından
0 0
Tam olarak anlatamadım sanırım, Prime'da çıkan sonuçlardan Grafik Üzerinde göster dediğimizde grafik ekranı ve altta performans overall grafiği çıkar ve bunun üstüne stratejimizde olmayan bir indikatörü ekleyip hangi parametre aralıklarda çalıştırabileceğimizi göz kararı bakıp sonrasında stratejimize bu indikatörü ekleyebiliyoruz. Bunu IQ'da da yapmak istemiştim.
1 0
Merhaba, kusura bakmayın yanlış anlamışım. Bu özelliğimiz şuanda mevcut değil. Yeni versiyonda kendi indikatörünüzü oluşturduğunuz kısma bu özelliği ekleyeceğiz. Şuan için grafiğe direk olarak bağlanan yapımız orası. Stratejinizi indikatör gibi oluşturup Al/Sat ikonları ekleyebileceksiniz grafiğe. Daha sonraki versiyonlar içinde strateji içerisindeki Al/Sat noktalarını grafikte gösterme planımız bulunmakta.
2,480 soru
2,372 cevap
2,028 yorum
1,712 kullanıcı