0 beğenilme 0 beğenilmeme
249 kez görüntülendi
Selamlar,
Matriks Prime 'da seçeceğim kripto paritelerinde gece 3 açılışında ilk 15 dk içerisinde belirli bir yüzde artan pariteleri taramak istiyorum.
Taramalarımı gerçekleştirirken tarama sonuçları arasında yazılım ile yüzdesel fark kıyaslaması yapıp emir göndermek istesem bunları yapmam mümkün olur mu ?
Analizler kategorisinde (20 puan) tarafından | 249 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

merhaba,

valuewhen(1.,HOUR()=3 AND MINUTE()=15,ROC(c,1,% ))

formülünü 15 dk periyodda taratırsanız 3 15 deki değişimi sizlere verecektir,

> ile de istediğiniz oranı taratabilirsiniz,

tarama sonucunda otomatik emir gönderimi dokümanı mail adresinize iletilecektir,

bilgilerinize

 

 

(14,599 puan) tarafından
0 0
Geri dönüş için teşekkür ederim.
Tam olarak istediğim. 3:00 ile 3:15 arasında 1 dakikalık her mum kapanışında kapanışları saat 3 kapanışı ile karşılaştırıp yüzde değişimleri bulmak. Daha sonrasında bu yüzde değişimlere göre listelediğim paritelerin arasında ki puan farkına bakarak seçeceğim pariteleri işleme sokmak istiyorum.
Teşekkürler
0 0
merhaba,

istediğiniz pek mümkün gözükmemektedir veri terminalinde,

isterseniz IQ uygulamamızı inceleyiniz oradaki yapı daha esnektir,

bilgilerinize
0 0
Matriks IQ da yapılabiliyor mu ?
0 0

Merhabalar,

İstediğiniz tarama yapılabilir gibi fakat istenen şeyi tam olarak anlayamadık.

Mesela,

Daha sonrasında bu yüzde değişimlere göre listelediğim paritelerin arasında ki puan farkına bakarak seçeceğim pariteleri işleme sokmak istiyorum.

yukarıdaki cümlede neye göre listeleyeceksiniz, puan farkı derken neyin puan farkını kast ediyorsunuz, listelediğim pariteler derken faklı sembolleri mi kıyaslayacaksınız gibi..

Bunları daha detaylandırırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

İyi çalışmalar.

0 0
Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum. Detayları aşağıda paylaştım.
Seçtiğim kripto pariteleri arasında UTC 00:00 da ki açılış fiyatına göre 1dk lık grafikte 15 dakika boyunca her 1 dk lık mum kapanışında % değişimleri tespit edecek. Bu süre içerisinde %x lik artış olan paritelere işlem açıp Kar Al, Stop ve işleme girdikten sonra %x artış olursa da trailing stop emirlerinin setup larını kurdurmak istiyorum.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,296 soru
6,325 cevap
3,941 yorum
5,065 kullanıcı