MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
1 beğenilme 0 beğenilmeme
66 kez görüntülendi

Bazen özellik/indikatör v.b. dialogların bazıları ekranın görünmeyen kısmında (offscreen) açılıyor. 

Örneğin aşağıdaki screenshotta BBW göstergesinin olduğu pencereye bir çizgi attım ve rengini değiştirmek istiyorum. Diyalog açılıyor ama ben ekranda göremiyorum. Ancak Alt+Tab ile gezinirken diyalogun açık olduğunu farkedebiliyorum. Bu MatriksIQ ile etkileşim için o diyalogu Alt+Tab ile açılan menüden kapatmam gerekiyor. 

Bu problemle birkaç farklı diyalogda karşılaştım. Hatta ilk zamanlarda ne olduğunu anlamadığım için tüm MatriksIQ yu öldürüp tekrardan başlatmak zorunda kaldım.  

Grafik kategorisinde (40 puan) tarafından | 66 kez görüntülendi
0 0
Windows ekran ozelliklerinizi paylasabilir misiniz inceleyelim? (Cozunurluk, yuzde degeri vs)
0 0
Çözünürlük 1024 x 768  32-bit/pixel görünüyor.

Yüzde değerinden kastınız "scaling" ise, bu bir sanal makine üzerinde çalışıyor ve uzaktan bağlandığım için "scaling" değerini göremiyorum. Herhangi bir değişiklik yapmadım. O yüzden varsayılan olarak %100 ya da %150 olabilir.
0 0
Inceleyip size donus yapalim. Tesekkurler
0 0
Merhaba, Konu ile ilgili detaylı incelememiz devam ediyor. Sonuca ulaştığımızda bilgilendireceğim.

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Belirttiğiniz sorunu düzelttiğimizi düşünüyoruz.

Versiyonunuzu güncelleyerek deneyebilir misiniz?

Teşekkürler,
(2,175 puan) tarafından
0 0

Evet, trend çizgisine çift tıklayınca özellik diyaloğu ekranın tam ortasında açılıyor. Ancak indikatör çizgilerine çift tıkladığımda özellik diyaloğu bazen görünür kısmında açılıyor, bazen ise görünmez kısımda açılmaya devam ediyor. 

 

 
0 0
Merhaba, bunu da inceleyelim. Başka böyle tespit ettiğiniz ekran olursa bize bildirirseniz inceleriz.
0 0

Merhaba,

Hisse seçip F4 ile grafik açmak istediğimde kayıtlı grafikler penceresi de görünmüyor. Alt tab ile bir pencerenin açık olduğunu görüyorum. ALtT Tab ile bu pencereyi seçip Alt + space ile pencere menusunude açabiliyorum. Görmediğim pencereyi kapatıp tekrar F4 yaptığımda sorunsuz kayıtlı grafikler penceresi geliyor.

 

0 0
Merhaba,

Belirttiğiniz durumu da inceleyeceğiz.

Teşekkürler,
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.305 soru
342 cevap
408 yorum
199 kullanıcı