MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
43 kez görüntülendi
sembollerimi kopyalayıp bir başka kayıtlı ekranımdaki fiyat penceresine yapıştırmak istiyorum. fiyat penceresindeki sembollerimi toplu olarak seçip sağ tıkladığımda kopyala özelliği var ancak yapıştır seçeneği yok. ctrl+v deniyorum yine olmuyor.

bir diğer en önemli sorun grafik grafik grafik..... çalışma yapmak çok zor. trend çizgisi sağa uzat özelliği insanı çıldırtıyor. fibo düzeltmesi kullanınca grafik üzerinde başka bir işlem yapmak işkenceye dönüyor. kayıtlı grafikleri bir kaç gün geçtikten sonra açınca ne trend çizgisi yerinde oluyor ne fibo. çok ciddi sorunlar var grafikte en kısa zamanda güncelleme gelmeli. kolay gelsin....
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından | 43 kez görüntülendi

2 Cevaplar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

Kopyala yapıştır ile sadece fiyat penceresinden formüllü fiyat penceresine aktarım yapabilirsiniz. Formüllü fiyat penceresini ise, dosya olarak kaydedip, dilediğiniz başka bir yerde çağırabilirsiniz.

FX butonu ile veya kaydet ve dosyadan aça menü seçenekleri ile.

Sembol seçiminizi başka yerlerde kullanmak istiyorsanız, favori semboller uygulaması üzerinden sembol grupları oluşturabilirsiniz.

Grafiklerle ilgili bazı düzeltmeler yapıldı. Yeni versiyon ile çıkacak. sonrasında tekrar kontrol ediniz lütfen.

Teşekkürler, iyi çalışmalar
(1,718 puan) tarafından
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bülent Bey Merhaba,

Grafiğin daha kullanıcı dostu olması için çalışmalarımız devam etmekte.

1. Trend çizgisinin uzatılması için şuanda aktif bir çalışmamız var. Yeni gelecek güncellemeyle birlikte umarız daha kullanışlı olacaktır.

2. Grafiğe fibonacci düzeltmesi eklediğinizde yaşadığınız sorun sanırım trend vs eklerken fibonacci kanallarının da hareket etmesi. Bu durum için şöyle bir çözümümüz var. Eğer fibonacci kanalı eklediğiniz alanda trend vs eklemek isterseniz normaldeki gibi basılı tutarak uzatmayınız. Trendi başlatmak istediğiniz yere bir kez tıklayın sonra mause hareket ettirip bitirmek istediğiniz noktaya da bir kez tıklarsanız trendinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Eğer sorununuz daha farklı bir durum ise bize bildirin inceleyelim.

3. Kayıtlı grafikte bulunan trend ve fibonacci çizgilerinin kaybolmasını inceliyoruz.

Bunlar dışında rastladığınız bir sorun veya geliştirmemizi istediğiniz bir öneriniz varsa bize bildiriniz.

İyi çalışmalar dilerim
(1,530 puan) tarafından
Grafiklerde sorun bitmiyor
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.380 soru
433 cevap
506 yorum
240 kullanıcı