0 beğenilme 0 beğenilmeme
975 kez görüntülendi
Merhaba;

Linkte ki iz süren stop uygulamasını, futures işlemlerde çift yönlü olarak herhangi bir stratejiye göre nasıl düzenleyebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Algoritmik Trading kategorisinde (114 puan) tarafından | 975 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar,

İz süren stop kurmanın birden fazla yolu vardır.

Bunlardan ilki Algoritma Sihirbazında herhangi bir BIST sembolünü seçerek stratejiye iz süren stop eklemenizdir.(Kripto sembollerde buna izin vermediği için sistemi oluştururken BIST sembollerinden birini seçip daha sonra sembol ismini değiştirebilirsiniz.)

Bir diğer yol ise manuel olarak kod satırı eklemeniz.

Bunun içinse dilerseniz aşağıdaki linki kontrol edebilirsiniz.

https://destek.matriksdata.com/?qa=6288/bir-stratejiye-stop-eklemek&show=6288#q6288

İyi çalışmalar.

(4,539 puan) tarafından
0 0
İz süren stop uygulamasını kripto işlemlerde kullanmak istiyorum. Sentetik emirlerin binance borsasında maalesef tetiklenmediğini çoğu yerde okudum. Herhangi bir sorun yaşamamak adına eklediğim konudaki iz süren stop kodlamasını bu yüzden stratejimin içerisine dahil etmek istedim. Şöyle sorayım o zaman;

Matriks IQ ya gelen güncellemeler ile sentetik emirler kripto borsalarında artık çalışıyor mu? Çalışmıyor ise iz süren stop kodlamasını nasıl stratejime dahil edebilirim?
1 0
Merhabalar,

Yukarıda bahsetmiş olduğum yöntemdeki iz süren stop uygulaması çalışmaktadır.

İyi çalışmalar.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.6,345 soru
6,375 cevap
3,952 yorum
5,111 kullanıcı