0 beğenilme 0 beğenilmeme
448 kez görüntülendi
Yaklaşık 3 aydır IQ Algo'yu kullanıyorum. Ürün genel olarak çok iyi, ancak birden fazla sembol ile strateji çalıştırma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Kullanıcıların çoğunun birçok sembol ile işlem yaptığını varsayarsak, bu sorun herkesin sorunu.

- Bir stratejiyi birden fazla sembol için çalıştırmak mümkün değil (yada tavsiye edilmiyor). Bir sembol listesi için topluca aynı stratejiyi başlatabilmek (Explorer'a benzer bir arayüz), yani aynı stratejinin birçok kopyasının aynı parametrelerle, aynı hesaptan, ancak farklı semboller ile çalıştırılması özelliği ürünün pratik kullanılabilirliği için çok önemli.

- Stratejileri durdurup tekrar başlatınca (veya devam edince) grafiklerin üzerinde AL-SAT sembolleri artık görünmüyor. Bütün grafikleri kapatıp, tekrar açıp, ekrana tekrar yerleştirmek lazım. Bu çok zaman alıyor. Halihazırda açık olan grafiklerin güncellenmesini sağlamak mümkün mü?

İyi çalışmalar.
Algoritmik Trading kategorisinde (541 puan) tarafından | 448 kez görüntülendi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
En İyi Cevap
Merhabalar,

Şu an için Halihazırda açık olan grafiklerin güncellenmesi mümkün değildir.

Fakat talebinizi ilgili arkadaşlara ileteceğiz.

İyi çalışmalar.
(11,059 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
benzer talepler için destek platformuna Evet, Ben de talep ediyorum tuşu eklenmesi
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.7,961 soru
7,941 cevap
4,531 yorum
13,088 kullanıcı