MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
231 kez görüntülendi
Merhabalar,

Hali hazırda kullandığım Matriks Prime ın bir özelliği olan Korunma emirleri ve İz süren Stop emirlerini aktif bir şekilde uzun pozisyonlarım için kullanmaktaydım. Piyasayı çift yönlü olarak kullanabilmek için açığa satış işlemlerine de başladım. Ancak bu özelliğin açığa sat pozisyonları için geçerli olmadığı uyarısıyla karşılaştım. Özellikle sürekli tahtayı takip edemeyen biz küçük yatırımcılar için mükemmel bir özellik olan korunma ve iz süren stop emirlerinin Kısa pozisyonlar içinde gelmesi mümkün müdür. Yada bunu matriks e takip ettirebileceğim başka yöntemler var mıdır. Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar sağlıklı günler dilerim.
WebTrader kategorisinde (12 puan) tarafından | 231 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba.

Bunu talep olarak iletiriz.

Sistem tester üzerinden yapabilirsiniz.

Bir parça daha fazla uğraşırsınız ama olur.

Fiyat ve stop seviyelerine opt tanımlarsanız. Almış / açığa satmış olduğunuz her sembol için sistemi çalıştırp istediğiniz seviyeleri ayarlayabilirsiniz.

Bunun için otomatik emir gönderimi lisansınız olması gerekir yalnız.

Kurumunuz ile bir anlaşmamız var ise, onlardan bir yazı gelmesi gerekiyor.

Anlaşmalı olduğumuz kurumlar için bakınız:

https://www.matriksdata.com/website/bireysel-urunler/matriks-veri-terminali

İyi çalışmalar
(5,201 puan) tarafından
0 0
Cevabınız için çok teşekkürler. İletilen talep çözüme kavuşturulabilirse çok daha iyi olucak çünkü sistem tester ı kullanmak için yeterli bilgiye sahip olmadığımdan direk yapmak daha kolay ve rahat.
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.2,574 soru
2,468 cevap
2,068 yorum
1,795 kullanıcı