MatriksIQ Destek
Matriks Destek
Matriks Web Destek
Matriks Mobile Destek
0 beğenilme 0 beğenilmeme
163 kez görüntülendi
algoritma sihirbazında alpha trend indikatörü eklenince error CS1503: 6 bağımsız değişkeni: matriks.lean.algotrader.momentum öğesi matriks.indicators.momentum öğesine dönüştürülemiyor. hatası veriyor
Algoritmik Trading kategorisinde (12 puan) tarafından | 163 kez görüntülendi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhabalar,

Kullanıcı indikatöründeki enum ismi ile gömülü indikatörlerle birlikte gelen enum aynı isimde olduğu için uyarı veriyor.

İki indikatörü ve bunlardan oluşturulan stratejileri sorunsuz kullanmak için kullanıcı indikatöründe resimde işaretlenen kısmın silinmesi gerekir.

 

Kullanıcı indikatörünü sildikten sonra kullanıcı indikatörü ile birlikte eklenen enumlarında silinmesi için programın kapatıp açılması gerekir.

Eğer strateji çalıştırıyorsanız ve kapatmak istemiyorsanız algo kütüphanesindeki indikatörü tekrar yükledikten sonra belirttiğim kısmı silip kodu derleyiniz düzelecektir. 

İyi çalışmalar.

(4,449 puan) tarafından
Hoş geldiniz, Matriks Destek Platformu sizlere sorularınızın hızlıca cevaplanması için bir ortam sağlar. Sorduğunuz ve cevapladığınız soruların ve yorumlarınızın aldığı oylar üzerinden puan kazanırsınız. Puan sistemine bağlı kampanyamızla ücretsiz kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz.5,177 soru
5,202 cevap
3,375 yorum
3,903 kullanıcı